Про нас

Чим сайт може бути корисним для вас?

Дізнаєтеся більше про фінанси
На сайті “Гаразд” ви можете отримати вичерпну інформацію щодо найпоширеніших фінансових послуг в Україні. Ми допоможемо вам розібратися в складних фінансових питаннях, пояснюючи їх просто та доступно. Вся подана інформація спрямована на те, щоб ви могли ефективно керувати вашим особистим бюджетом чи фінансами родини і приймати виважені фінансові рішення.
Знайдете відповіді на питання
Відстежуйте дві спеціальні динамічні рубрики на сайті – “Питання дня” і “Лайфхаки” – та шукайте корисні поради щодо користування фінансовими послугами. У розділі “Питання дня” ви можете отримати відповіді на найпоширеніші запитання споживачів щодо депозитів, кредитів, роботи колекторів, страхування, шахрайства з платіжними картками тощо. В “Лайфхаках” ми збиратимемо поради про те, як ефективно користуватися фінансовими послугами та управляти своїми фінансами.
Перевірите свої знання
Гадаєте, що знаєте все про фінанси? Пройдіть тест на рівень фінансової грамотності. Якщо у ваших знаннях є прогалини – ми скеруємо вас до статей, які допоможуть вам краще орієнтуватися у вирі фінансової інформації.
poster
.

Познайомимося?

Мене звати Горпинка. Я знаю все-все про фінансові послуги, тож зможу відповісти на ваші питання та допоможу вам взяти під контроль свої фінанси.

Горпинка – це осучаснений образ молодої дівчини, якому вже більше ста років.

Видатний український графік Георгій Нарбут на аверсі банкноти 500 гривень 1918 року зобразив жіночий профіль – голову дівчини, заквітчану вінком. Саме тому 500 гривень у народі жартівливо називали “горпинками”, асоціюючи цю назву із жіночим ім’ям Горпина. Образ дівчини на банкноті уособлював ідею молодої незалежної України, символізував відродження української державності.

Сьогодні ж Горпинка стала фінансовим гідом на сайті “Гаразд” вже для сучасних українців.

Хто створив та кому належить сайт?

Сайт “Гаразд” був створений Національним банком України за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) у межах чотирирічної Програми технічної допомоги "Фінансова інклюзія задля економічного зростання", яка реалізовується в партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) та Фондом ефективного врядування Уряду Великої Британії в Україні (GGF).
Допомогу у реалізації проєкту надав Проєкт технічної допомоги Європейського Союзу “Посилення регулювання та нагляду за небанківським фінансовим ринком (EU-FINREG)”.
author